Wtorek, 2017-11-21

Imieniny: Janusza, Marii

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Podsumowaliśmy dziewięć miesięcy nauki. W Auli Gimnazjum odbył się uroczysty apel kończący rok szkolny 2015/2016. Podczas uroczystości Wójt Gminy Grębocice Pan Roman Jabłoński nagrodził uczennice z najlepszymi średnimi ocen - Kladuię Guzerę i Katarzynę Plonę oraz Wiktorię Wróbel wraz z opiekunem artystycznym p. Anną Matijczak za sukcesy artystyczne. Dykrektor Gimnazjum wręczył statyetki dla najlepszych sportowców oraz uczniów, którzy działani na rzecz szkoły. Poznaliśmy takżę zwycięzców konkursu SUPERKLASA. Zaszczytny tytuł wywalczyła w tym roku klasa III C. Na zakończenie tegoroczni absolwenci złożyli podziękowania dla całej kadry pedagogicznej. Ostatni dzwonek za nami. Teraz już tylko wakacje!