• Do wakacji: WAKACJE!!!

Imieniny: jakuba, Krzysztofa

Jesteś tutaj:Start / JUBILEUSZ / ZAPROSZENIE

Szanowni Absolwenci

W tym  roku mija 18 lat istnienia naszego Gimnazjum. „Osiemnastka Gimnazjum” jest doskonałą okazją do zorganizowania jubileuszu i podsumowania wspólnej działalności. Uroczystość, która odbędzie się 11.02.2017r., będzie wspaniałym czasem spotkania z Wychowawcą, Koleżankami i Kolegami oraz Nauczycielami i Dyrekcją Gimnazjum. Okres naszej wspólnej pracy zaowocował wieloma osiągnięciami oraz wydarzeniami, do których warto wrócić i w szkolnym gronie sobie je przypomnieć.

Podczas uroczystości będzie można spotkać się z Wychowawcą w gronie klasy (wg harmonogramu przedstawionego na odwrocie), będą zaprezentowane tabla/zdjęcia wszystkich klas/absolwentów oraz najważniejsze osiągnięcia/dyplomy z autorami poszczególnych sukcesów. Udostępnione zostaną kroniki szkolne, powstaną miejsca wspominające działalność wielu obszarów Gimnazjum (m.in. sportowego, teatralnego, artystycznego, charytatywnego). Będzie można także zapoznać się z wieloma wystawami tematycznymi (trofea, pamiątki, poczty sztandarowe).

Ponadto o godzinie 17:00 odbędzie się koncert, w którym wystąpią Absolwenci Gimnazjum z różnych roczników. Osoby Te często dostarczały nam wielu wzruszeń i powodów do dumy.

Zapraszam również do skorzystania z poczęstunku (ciasto, kawa i herbata).

Jeszcze raz w imieniu całej Społeczności Gimnazjum zapraszam na nasz wspólny Jubileusz „Osiemnastka Gimnazjum”.

z pozdrowieniami i w nadziei na spotkanie

Dyrektor Gimnazjum