Dzień Nauczyciela ;)

Dzisiaj bardzo ważny dzień-Dzień Nauczyciela! :D

Z tej okazji wczoraj wraz z moim zastępcą wręczyliśmy pedagogom małe upominki :) Kartkę z życzeniami i mały bukiecik kwiatów.Wszystkiego najlepszego dla nauczycieli naszego Gimnazjum.

Wycieczka do Wrocławia

Cześć wszystkim! ;D

Wczoraj, wraz z uczniami z najwyższymi średnimi z klas 2 i 3, byłam na wycieczce we Wrocławiu. Wszystko to, na zachętę na nowy rok szkolny, za sprawą Władz naszej Gminy i Panu Dyrektorowi. Było świetnie! :D Odwiedziliśmy muzeum geologiczne, byliśmy też na Rynku, a na sam koniec poszliśmy do Narodowego Forum Muzyki (robiło wielkie wrażenie) i obejrzeliśmy skecz Kabaretu Skeczów Męczących. Bardzo mi się podobało i z tego co słyszałam, innym też…bo od śmiania bolały ich policzki! :D Oby więcej takich wycieczek! ;)

Szczepienie ;)

Cześć ;)

W ostatni piątek tj. 9 października odbyły się szczepienia przeciwko wirusowi HPV. Bardzo się cieszymy, że mogłyśmy z nich skorzystać. Była to już 3 i na szczęście ostatnia dawka (choć to prawie wcale nie boli) :D   Zobaczcie zresztą, że dziewczyny się nie bały :)

Mój czas ;)

Cześć wszystkim ;)

1 października odbyły się wybory do SU. Uzyskałam 126 głosów i dzięki temu zostałam przewodniczącą. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie zagłosowali :) Moim zastępcą został Adrian Jasiński. Serdecznie mu gratuluję ;) Razem postaramy się, żeby ta szkoła stała się jeszcze lepsza! Zwracajcie się do nas z wszystkimi propozycjami czy problemami. Zachęcam też do odwiedzania bloga ;D

Jeszcze raz dziękuję, Iza :)

To już jest KONIEC !

Już 26 czerwiec! Wychodzę z gimnazjum. Te 3 lata tak szybko minęły…a szczególnie 3 klasa. Będzie mi bardzo brakowało ludzi, których tam poznałam, nauczycieli i wspaniałej atmosfery, która panowała w tej szkole. Było mi bardzo miło, że mogłam pełnić funkcje Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Mam nadzieję, że będę miała godnego następcę! ;) Dziękuję bardzo Panu Kaśków, który pomagał mi w prowadzeniu bloga ;) Dzień zakończenia roku szkolnego był dla mnie bardzo ciężki, ponieważ musiałam rozstać się z moja klasą i wdaję mi się, że ja najbardziej to przeżyłam z całej klasy. Teraz trzymajcie za mnie kciuki żebym dostała się do mojej wymarzonej szkoły :)

Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam chodzić do tak wspaniałej szkoły ! Do zobaczenia!

Małgorzata Ziółek

Karpacz dla zasłużonych

Wycieczka dla uczniów zasłużonych już za nami! Tym razem był to dwudniowy pobyt w Karpaczu….ale zaczęliśmy od Sztolni w pobliskich Kowarach. Potem była Świątynia Wang i spacer po Karpaczu oraz wieczorne objadanie się pizzą! :) Drugi dzień to prawdziwe wyzwanie – Śnieżka! Widoki wynagrodziły zmęczenie!

Dzień dziecka !

Cześć !
Dzisiaj u nas w szkole na 7 lekcji odbyło się spotkanie z policjantami z Polkowic ;) Odbyło się wręczenie nagród za prace plastyczne które wykonali nasi uczniowie ! Oczywiście pierwsze miejsce zdobył Partyk Luterek z klasy 3b ! Wielkie Gratulacje dla Patryka ponieważ było widać jak wiele czasu musiał poświęcić tej pracy ;) Miło wspomnieć o tym ,że wszyscy dostaliśmy dzisiaj lody z okazji dnia dziecka ! dziękujemy ;)

Młodzi dla Biało-Czerwonej

Młodzi dla Biało-Czerwonej edycja druga! Dzisiaj wraz z Bartkiem i Wiktorią oraz Panem Dyrektorem i Panią Dyrektor, odwiedziliśmy przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych. Rozdaliśmy im małe flagi Polski by pamiętały o święcie flagi narodowej. Potem tworzyliśmy „żywą” szachownicę w barwach Polski, a na koniec był apel z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja. Bo patriotyzmu nigdy za wiele! :)

Wreszcie koniec !

Dziś czwartek czyli koniec egzaminów! Podsumowując: najgorzej poszła mi matematyka ;< najlepiej oczywiście angielski ! ;D potem historia, wos i przyrodnicze . Teraz trzeba tylko zadbać o oceny na świadectwie ! Jestem tak szczęśliwa ,że już koniec tego wielkiego stresu ;)

Egzamin – dzień drugi

Dzisiaj starcie z przedmiotami ścisłymi! Od 9:00 zmagania z testem z: geografii, fizyki, biologii i chemii. O godzinie 11:00, zmora dla większości trzecioklasistów – matematyka! Będzie dobrze! Będzie? Jeszcze jutro i po egzaminach! Pora na angielski/niemiecki! No to do dzieła!