Niedziela, 2018-02-18

Jesteś tutaj:Start

Dzisiaj na tablicy

UWAGA!
Od 2 stycznia obowiązuje nowy plan lekcji (dostępny na dzienniku elektronicznym) oraz  zmianie  ulegną pory lekcji:

1. 7:55 - 8:40

2. 8:50 - 9:35

3. 9:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:40 - 12:25

6. 12:40 - 13:25

7. 13:40 - 14:25

8. 14:30 - 15:15

WALENTYNKI 2018

14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Kartki okolicznościowe, serduszkowe sentencje oraz słodkie upominki, dostarczyły całej społeczności szkolnej wiele emocji i radości. Poczta walentynkowa i kwiatowa były okazją do wyznania wszystkich miłych uczuć i rozgrzania uczniowskich serc w środku zimy! Walentynki przygotowały p. I. Szadyko i p. K. Haspert-Białek oraz uczniowie klasy IIIc: Wiktoria Głowacka, Hubert Sidorowicz, Jakub Marczak. Zdjęcia wykonała Kinga Żelazna. Zobaczcie sami!

MAGIA FOLKLORU

Tradycyjne melodie w nowych aranżacjach wybrzmiały podczas widowiska muzycznego "Magia Folkloru"(11.02.2018 r.). Na deskach szkolnej sceny zaprezentowali się gimnazjaliści przed licznie zgromadzoną publicznością, witaną przez Dyrektora Gimnazjum chlebem i solą. Nie zabrakło największych przebojów muzyki ludowej. Śpiew, taniec oraz pozytywna energia płynąca ze sceny sprawiła, że w Auli Gimnazjum zapanowała prawdziwa magia...Magia Folkloru! Reżyserami koncertu byli nauczyciele gimnazjum: Renata Chrzan i Szymon Kaśków.

JASEŁKA 2017

Świąteczne spotkanie w Auli Gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali opowieść o Bożym Narodzeniu. Duża dawka tradycii, odrobina innowacji oraz szczypta muzyki wprowadziz zgromadzoną publiczność w klimat nadchodzących świąt. Opiekunem muzycznym uczniów występujących na scenie była p. Iwona Szadyko natomiast nad całością przedstawienia czuwały: p. Anna Przybylska oras siostra Klara.

PODZIĘKOWANIA DLA PANI DYREKTOR

Cała społeczność szkolna oraz przybyli goście podziękowali dzisiaj (21.12.2017) Pani Grażynie Grzesiak - Wicedyrektor Gimnazjum. Pani Dyrektor opuszcza szkolne mury i przechodzi na zasłużoną emeryturę. Nie obyło się bez słów uznania oraz życzeń wypowiedzianych przez Dyrektora Gimnazjum p. Romana Rutkowskiego oraz gości specjalnych, a także nauczycieli, absolwentów, uczniów i rodziców. Wydarzenie zostało okraszone krótkim występem artystycznym, przygotowanym przez p. Małgorzatę Rutkowską. Pani Dyrektor! Jeszcze raz dziękujemy za te wszystkie lata - za szczery uśmiech, wsparcie, szacunek oraz pomoc!

„SAY YOUR FAVOURITE ENGLISH SONG”

Oliwia Starmach na podium III POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „SAY YOUR FAVOURITE ENGLISH SONG”. Konkurs został zorganizowany przez Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Głogowie. Oliwia wyrecytowała "MAN IN THE MIRROR” z repertuaru Michaela Jacksona i zajęła III miejsce. Opiekunem uczennicy była p. Anna Przybylska - nauczyciel języka angielskiego. Gratulujemy!