Warning: simplexml_load_file(http://szkolnasa.cluster011.ovh.net/xml/endSchool.xml) [function.simplexml-load-file]: failed to open stream: HTTP request failed! in /home/gimgrebocice/ftp/includes/functions.php on line 180

Warning: simplexml_load_file() [function.simplexml-load-file]: I/O warning : failed to load external entity "http://szkolnasa.cluster011.ovh.net/xml/endSchool.xml" in /home/gimgrebocice/ftp/includes/functions.php on line 180
  • Do wakacji: 0

Piątek, 2017-06-23

Imieniny: Albina, Wandy

Jesteś tutaj:Start / osiągnięcia

osiągnięcia

WYRÓŻNIENIE DLA KAROLINY

Karolina Machata, uczennica klasy II, wyróżniona podczas XXI Przeglądu Teatru Jednego Aktora "Humor i satyra w poezji i prozie". Karolina zaprezentowała się przed jury i publicznością zgromadzoną w Polkowickim Centrum Animacji wygłaszając monolog znanej artystki kabaretowej Katarzyny Pakosińskiej. Uczennicę do występu przygotowała p. Zdzisława Młynarska - nauczyciel języka polskiego.

II MIEJSCE DLA KLAUDII

Klaudia Gruchała znów na podium! 29 kwietnia w Gaworzycach odbyła się XVIII edycja Regionalnego Przeglądu Piosenki i Tańca. Klaudia zaprezentowała się w utworze "Rękawiczki" i wyśpiewała II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych. Uczennicę do konkursu przygotowała p. Renata Chrzan.

KLAUDIA NA PODIUM

Klaudia Gruchała wyśpiewała II miejsce podczas XXV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej we Wrocławiu (kategoria Gimnazjum – soliści). Finał poprzedziły eliminacje - spośród 170 nadesłanych na konkurs demo, jury zaprosiło Klaudię na przesłuchania wstępne, po których dostała się do finału i zajęła miejsce na podium! Uczennicę do konkursu przygotowała p. Renata Chrzan, nauczyciel zajęć artystycznych. Gratulujemy!

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

Sukcesem zakończył się start naszych drużyn w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej, które odbyły się 14.01.2017 r. w Grębocicach. W turnieju udział wzięły ekipy z Grębocic, Gaworzyc, Radwanic, Przemkowa i Polkowic. Drużyna dziewcząt wywalczyła I miejsce i zakwalifikowała się do zawodów strefowych. Dziewczęta do rozgrywek przygotowała p. Czaja.  Natomiast drużyna chłopców, przygotowywana przez p. Szadyko i p. Kwaśnik, zajęła II miejce. Oto składy drużyn:

XIII POWIATOWY PRZEGLĄD KOLĘD

Klaudia Gruchała wyśpiewała I miejsce podczas VIII Powiatowego Przeglądu Kolęd, który odbył się 16 grudnia w Zespole Edukacyjnym w Gaworzycach. Klaudia  Na scenie zaprezentował się także zespół wokalny w składzie: Łucja Pobihuszka, Dorota Przychodzka,Wiktoria Głowacka, Wiktoria Chrzan, Karolina Machata, Emilia Szulczyńska. Uczennice do występu przygotowała p. Renata Chrzan.