• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Statystyki

  • Odwiedziny: 685859
  • Do końca roku: 101 dni
  • Do wakacji: 274 dni

Kalendarium

Czwartek, 2017-09-21

Imieniny: Darii, Mateusza

Jesteś tutaj:Start

Strona główna

Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Pierwszy dzwonek obwieścił koniec wakacji. W Auli Gimnazjum zebrała się cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście by powitać nowy rok szkolny. Uszanowano także pamięć wszystkich tych, którzy walczyli o wolną Polskę - 1 września delegacje udały się pod pomnik ZASŁUŻONYM W WALCE O NIEPODLEGŁOŚĆ OJCZYZNY.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Podsumowaliśmy 10 miesięcy nauki. O godzinie 8:00 wybrzmiał ostatni dzwonek wieńczący koniec roku szkolnego. Podczas uroczystości nagrodzono uczniów z najwyższymi średnimi na poziomie poszczególnych klas oraz trzecioklasistów z najlepszymi wynikami z egzaminów gimnazjalnych. Wyróżniono także gimnazjalistów, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkolnym oraz uczniów, którzy wywalczyli wysokie miejsca w zawodach sportowych. Poznaliśmy najlepszego czytelnika oraz klasę, która sięgnęła po zaszczytny tytuł Superklasy. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy udanych wakacji!

WYCIECZKA DLA UCZNIÓW ZASŁUŻONYCH 2017

Gimnazjaliści na wycieczce we Wrocławiu. Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli sukcesy w konkursach oraz aktywnie uczestniczyli w życiu szkolnym, w nagrodę pojechali na dwudniową wycieczkę. Gimnazjaliści zwiedzili Stadion miejski, przechadzali się po wrocławskiej starówce, zgłębiali biografie Jana Nowaka-Jeziorańskiego oraz Adama Mickiewicza w Muzeum Pana Tadeusza oraz podziwiali panoramę miasta z wieży Archikatedry Wrocławskiej. 

WRĘCZENIE LISTÓW GRATULACYJNYCH I POCHWALNYCH 2016/2017

Uczniowie z najwyższymi średnimi oraz ich rodzice nagrodzeni. Tradycyjnie, tuż przed zakończeniem roku szkolnego, Dyrektor Gimnazjum pan Roman Rutkowski wręczył listy pochwalne i gratulacyjne. Poznaliśmy także uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie na poziomie poszczególnych klas oraz trzecioklasistów, którzy najlepiej rozwiązali egzaminy gimnazjalne. Specjalną nagrodę otrzymała Klaudia Gruchała, która wielokrotnie z sukcesem reprezentowała naszą szkołę w konkursach piosenki. Uroczystości towarzyszyły występy wokalno-instrumentalne w wykonaniu gimnazjalistów, przygotowanych przez panie: Renatę Chrzan i Iwonę Szadyko. 

BAL GIMNAZJALNY 2017

Tradycyjnym "Poloneza czas zacząć", Dyrektor Gimnazjum p. Roman Rutkowski rozpoczął tegoroczny Bal Gimnazjalny. Z wybiciem godziny 17:00 wybrzmiały pierwsze takty poloneza, do którego uczniów przygotowały panie: Renata Pelczar oraz Izabella Czaja. Część rozrywkową balu otworzył pokaz taneczny w wykonaniu trzecioklasistów zorganizowany przez p. Renatę Chrzan i p. Szymona Kaśków. Zapraszamy na fotorelację.