Wtorek, 2017-03-28

Imieniny: Anieli, Kasrota

Jesteś tutaj:Start

I DZIEŃ WIOSNY 2017

Gimnazjaliści przywitali wiosnę! Z uśmiechem na ustach cała społeczność szkolna zebrała się 21.03. w auli by świętować nadejście kalendarzowej wiosny. To była doskonała okazja do sprawdzenia swoich możliwości podczas licznych konkurencji, rozegranych w ramach konkursu na Superklasę roku szkolnego 2016/2017. W wiosennej rywalizacji zwyciężyła klasa II B, która znakomicie poradziła sobie z międzyklasowymi rozgrywkami. Zapraszamy na fotorelację!

KONCERTOWA OSIEMNASTKA

Absolwenci oraz gimnazjaliści zaprezentowali się podczas wielkiego muzycznego widowiska. Licznie zebrana w Auli Gimnazjum publiczność mogła wysłuchać największych przebojów, które niejednokrotnie gościł na najlepszych osiemnastkach. Wspaniałe wokale, świetne układy taneczne oraz doskonałe efekty wizualne oraz świetlne stworzyły niepowtarzalny klimat koncertu. Łącznie na deskach gimnazjalnej sceny zaprezentowało się ponad 60 wykonawców, którzy otrzymali gromkie oklaski oraz owacje na stojąco. Reżyserami koncertu byli nauczyciele gimnazjum: Renata Chrzan oraz Szymon Kaśków.

JUBILEUSZ "18 GIMNAZJUM" - 11.02.2017 r.

Święto szkoły za nami! Absolwenci nie zawiedli i licznie przybyli do Gimnazjum by wspólnie powspominać lata spędzone w szkole. Była to doskonała okazja do spotkań z wychowawcami, znajomymi z klasowej ławki, nauczycielami oraz dyrekcją. Wystawy, kroniki szkolne oraz mnóstwo rozmów stworzyły niepowtarzalny klimat tego wydarzenia. Zwieńczeniem tego dnia był koncert, w którym wystąpili absolwenci oraz gimnazjaliści.

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

Sukcesem zakończył się start naszych drużyn w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej, które odbyły się 14.01.2017 r. w Grębocicach. W turnieju udział wzięły ekipy z Grębocic, Gaworzyc, Radwanic, Przemkowa i Polkowic. Drużyna dziewcząt wywalczyła I miejsce i zakwalifikowała się do zawodów strefowych. Dziewczęta do rozgrywek przygotowała p. Czaja.  Natomiast drużyna chłopców, przygotowywana przez p. Szadyko i p. Kwaśnik, zajęła II miejce. Oto składy drużyn:

JASEŁKA 2016

Nowatorskie jasełka w wykonaniu gimnazjalistów na dobre wprowadziły w klimat nadchodzących świąt, zgromadzoną w auli społeczność szkolną. Uczniowie zaprezentowali tradycyjną szopkę w nowoczesnym wydaniu - ale niezmiennie zostały ukazane najważniejsze wartości, którymi powinniśmy kierować się w codziennym życiu. Montaż słowno-muzyczny przygotowały panie: Anna Przybylska i Iwona Szadyko.