Niedziela, 2018-02-18

Imieniny: Konstancji, Krystiana

Jesteś tutaj:Start / WYDARZENIA

WALENTYNKI 2018

14 lutego obchodziliśmy w naszej szkole Walentynki. Kartki okolicznościowe, serduszkowe sentencje oraz słodkie upominki, dostarczyły całej społeczności szkolnej wiele emocji i radości. Poczta walentynkowa i kwiatowa były okazją do wyznania wszystkich miłych uczuć i rozgrzania uczniowskich serc w środku zimy! Walentynki przygotowały p. I. Szadyko i p. K. Haspert-Białek oraz uczniowie klasy IIIc: Wiktoria Głowacka, Hubert Sidorowicz, Jakub Marczak. Zdjęcia wykonała Kinga Żelazna. Zobaczcie sami!

MAGIA FOLKLORU

Tradycyjne melodie w nowych aranżacjach wybrzmiały podczas widowiska muzycznego "Magia Folkloru"(11.02.2018 r.). Na deskach szkolnej sceny zaprezentowali się gimnazjaliści przed licznie zgromadzoną publicznością, witaną przez Dyrektora Gimnazjum chlebem i solą. Nie zabrakło największych przebojów muzyki ludowej. Śpiew, taniec oraz pozytywna energia płynąca ze sceny sprawiła, że w Auli Gimnazjum zapanowała prawdziwa magia...Magia Folkloru! Reżyserami koncertu byli nauczyciele gimnazjum: Renata Chrzan i Szymon Kaśków.

JASEŁKA 2017

Świąteczne spotkanie w Auli Gimnazjum. Uczniowie zaprezentowali opowieść o Bożym Narodzeniu. Duża dawka tradycii, odrobina innowacji oraz szczypta muzyki wprowadziz zgromadzoną publiczność w klimat nadchodzących świąt. Opiekunem muzycznym uczniów występujących na scenie była p. Iwona Szadyko natomiast nad całością przedstawienia czuwały: p. Anna Przybylska oras siostra Klara.

PODZIĘKOWANIA DLA PANI DYREKTOR

Cała społeczność szkolna oraz przybyli goście podziękowali dzisiaj (21.12.2017) Pani Grażynie Grzesiak - Wicedyrektor Gimnazjum. Pani Dyrektor opuszcza szkolne mury i przechodzi na zasłużoną emeryturę. Nie obyło się bez słów uznania oraz życzeń wypowiedzianych przez Dyrektora Gimnazjum p. Romana Rutkowskiego oraz gości specjalnych, a także nauczycieli, absolwentów, uczniów i rodziców. Wydarzenie zostało okraszone krótkim występem artystycznym, przygotowanym przez p. Małgorzatę Rutkowską. Pani Dyrektor! Jeszcze raz dziękujemy za te wszystkie lata - za szczery uśmiech, wsparcie, szacunek oraz pomoc!

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA 2017

Świąteczne życzenia dla wszystkich pracowników szkoły oraz uczniów przekazał sam Mikołaj, który przybył do naszego gimnazjum w towarzystwie śnieżynek! Świąteczna ekipa nie zapomniała o drobnych słodkościach dla każdego. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć fotorelację z akcji Samorządu Uczniowskiego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!