• Zmień kontrast
  • Czcionka
  • A
  • A+
  • A++

Statystyki

  • Odwiedziny: 654123
  • Do końca roku: 191 dni
  • Do wakacji: 0

Kalendarium

Piątek, 2017-06-23

Imieniny: Albina, Wandy

Jesteś tutaj:Start / WYDARZENIA

WYDARZENIA

WRĘCZENIE LISTÓW GRATULACYJNYCH I POCHWALNYCH 2016/2017

Uczniowie z najwyższymi średnimi oraz ich rodzice nagrodzeni. Tradycyjnie, tuż przed zakończeniem roku szkolnego, Dyrektor Gimnazjum pan Roman Rutkowski wręczył listy pochwalne i gratulacyjne. Poznaliśmy także uczniów, którzy osiągnęli najwyższe średnie na poziomie poszczególnych klas oraz trzecioklasistów, którzy najlepiej rozwiązali egzaminy gimnazjalne. Specjalną nagrodę otrzymała Klaudia Gruchała, która wielokrotnie z sukcesem reprezentowała naszą szkołę w konkursach piosenki. Uroczystości towarzyszyły występy wokalno-instrumentalne w wykonaniu gimnazjalistów, przygotowanych przez panie: Renatę Chrzan i Iwonę Szadyko. 

BAL GIMNAZJALNY 2017

Tradycyjnym "Poloneza czas zacząć", Dyrektor Gimnazjum p. Roman Rutkowski rozpoczął tegoroczny Bal Gimnazjalny. Z wybiciem godziny 17:00 wybrzmiały pierwsze takty poloneza, do którego uczniów przygotowały panie: Renata Pelczar oraz Izabella Czaja. Część rozrywkową balu otworzył pokaz taneczny w wykonaniu trzecioklasistów zorganizowany przez p. Renatę Chrzan i p. Szymona Kaśków. Zapraszamy na fotorelację.

SZCZEPIENIA PRZECIWKO HPV

Ruszyła kolejna edycja szczepień przeciwko HPV. Dziewczęta urodzone w 2002 otrzymały pierwszą dawkę szczepień, które sfinansowane zostały przez Urząd Gminy Grębocice. Szczepienia poprzedziły spotkania z uczniami oraz rodzicami, prowadzone przez specjalistę z Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych, który jest wykonawcą usługi.

MŁODZI DLA BIAŁO-CZERWONEJ

Młodzi patrioci w akcji! Gimnazjaliści, wzorem lat ubiegłych, w ramach szkolnego programu "Młodzi dla Biało-Czerwonej" przypinali wstążki w barwach narodowych, które mieszkańcy naszej gminy z dumą prezentowali na swoich piersiach. W tym roku uczestniczyli także w zbiórce pieniędzy w ramach akcji charytatywnej zorganizowanej przez Urząd Gminy z okazji IV Biegu o Puchar Wójta Gminy Grębocice.

OBCHODY ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Gimnazjaliści oraz nauczyciele uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji w auli gimnazjum odbyła się uroczysta akademia. Zgromadzona społeczność szkolna mogła wysłuchać montażu słowno-muzycznego w wykonaniu uczniów, których przygotowały panie: Małgorzata Rutkowska oraz Renata Chrzan. Po uroczystości, tradycyjnie już, uczniowie rozdawali swoim młodszym kolegom małe flagi w ramach akcji "Młodzi dla Biało-Czerwonej" oraz stworzyli żywą flagę w auli gimnazjum. Zapraszamy na fotorelację z tego wyjątkowego wydarzenia w wykonaniu naszej uczennicy - Aleksandry Atamaniec.