Piątek, 2018-05-25

Imieniny: Borysa, Magdy

Jesteś tutaj:Start / WYDARZENIA

PADŁ REKORD!

1 maja grupa uczniów z gimnazjum w Grębocicach wraz z opiekunkami Iwoną Szadyko i Katarzyną Haspert - Białek wybrali się do Wrocławia, aby pomóc w ustanowieniu nowego rekordu we wspólnym graniu utworu "Hey Joe". Do jego ustanowienia potrzeba 7356 gitar. Udało się! Zagrało 7411 gitarzystów! Na wrocławskim Rynku uczniowie mogli podziwiać największych muzyków, na scenie zagrali m.in. Crash, Andrzej Nowak & Złe Psy, Sebastian Riedel & Cree, Perfect, Leszek Cichoński & Jose Torres, Leburn Maddox, Egon Poka, Jacek Krzaklewski (Perfect), Wojciech Hoffman (Turbo).

APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NARODOWEGO TRZECIEGO MAJA

Doskonała lekcja patriotyzmu w wykonaniu uczniów. Na deskach auli gimnazjum gimnazjaliści zaprezentowali przed społecznością szkolną montaż słowno-muzyczny z okazji zbliżającego się Święta Narodowego Trzeciego Maja. Uczniów do występu przygotowały panie: Beata Batycka-Kędzierawska oraz Dorota Dudek.

"POLSKIE OPOWIEŚCI"

Młodzi aktorzy przenieśli licznie zgromadzoną publiczność do świata legend za sprawą widowiska teatralnego "POLSKIE OPOWIEŚCI". Na deskach gimnazjalnej sceny uczniowie zaprezentowali tradycyjne opowiadania, które nierozerwalnie związane są z polską tradycją. Pomysłodawcą oraz reżyserem spektaklu byłą p. Małgorzata Rutkowska. Zapraszamy na fotorelację w wykonaniu Kingi Żelaznej.

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Moc życzeń z okazji zbliżającej się Wielkanocny złożyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego dla całej społeczności szkolnej! Tradycyjnie nie zabrakło ręcznie wykonanych kartek okolicznościowych oraz drobnych słodkości. Zapraszamy na krótką fotorelację Kingi Żelaznej - uczennicy klasy 3C.

PROFILAKTYCZNY I DZIEŃ WIOSNY

Powitaliśmy wiosnę! Tradycyjnie nie zabrakło dobrego humoru, rywalizacji klasowej oraz zagadnień związanych z profilaktyką! Z wizytą przybyli Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Grębocicach oraz "Nasza Pani Dyrektor" Grażyna Grzesiak, sprawiedliwie oceniając wyczyny uczniów w konkurencjach z wiosną w tle. Na zakończenie imprezy poznaliśmy zwycięzców - na najwyższym stopniu podium uplasowała się klasa 3 A.