• Do wakacji: WAKACJE!!!

Imieniny: jakuba, Krzysztofa

PORADNIK TRZECIOKLASISTY

NABÓR ELEKTRONICZNY

1 czerwca ruszył nabór elektroniczny do szkół ponadgimnazjalnych. Oto strona internetowa, na której można zarejestrować się w systemie:

Trzecioklasiści! Informujemy, że w naszej szkole logowanie odbędzie się w poniedziałek (05.06.2017 r.) na lekcji 4 (klasa 3A) i lekcji 5 (klasa 3B) w pracowni informatyki. W logowaniu będziecie mogli skorzystać z pomocy p. Katarzyny Sypniewskiej i p. Szymona Kaśków.

INFORMACJE DOTYCZĄCE REKRUTACJI

Trzecioklasisto! Od 1 czerwca zostanie uruchomiona strona logowania, w której będziesz mógł wypełnić elektroniczny wniosek niezbędny w naborze do szkół ponadgimnazjalnych. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące zastad postępowania rekrutacyjno-kwalifikacyjnego:

TERMINARZ TRZECIOKLASISTY

Trzecioklasisto! Już niedługo rozpocznie się rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych. Poniżej prezentujemy terminarz rekrutacyjny, który ułatwi Wam przejście przez proces rekrutacji.

DNI OTWARTE

Trzecioklasisto! Przed Tobą wybór nowej szkoły! Warto zapoznać się z ofertą edukacyjną danej placówki by podjąć właściwą decyzję. Poniżej przedstawiamy terminarz dni otwartych drzwi okolicznych szkół oraz terminy prezentacji w naszej szkole. Terminarz ten będzie na bieżąco aktualizowany.